top of page

NIE KUPUJ KOTA W WORKU!

Koszt projektu to ułamek ceny zakupu Twojej nieruchomości. Zwykle nie przekracza on 2% wartości całej inwestycji. Decydując się na współpracę ze mną, zyskasz nie tylko funkcjonalne  i ergonomiczne mieszkanie, ale unikniesz też błędów użytkowych i materiałowych. Współpracuję z wieloma producentami i dystrybutorami materiałów wykończeniowych, obiciowych czy stolarskich. Nieustannie powiększam swoje próbniki i zestawy wzorników, dzięki czemu na każdym etapie projektowania możesz zobaczyć i ocenić na żywo większość z proponowanych przeze mnie materiałów.

 

Na pewno znane Ci jest to powiedzenie - NIE KUPUJ KOTA W WORKU. Ile razy zdarzyło Ci się zamówić coś przez Internet, a kiedy kurier wreszcie dostarczył Ci wyczekiwaną przesyłkę, produkt okazał się niezgodny z opisem? Ze mną wybór materiału na blat kuchenny czy dobranie idealnej tkaniny na Twój wymarzony, miękki zagłówek za łóżkiem stanie się o wiele szybszy i łatwiejszy!

 

Zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy, wybierając materiały wykończeniowe zaufanych i sprawdzonych marek. Unikniesz dyskomfortu korzystania z nieprzemyślanych rozwiązań i konieczności płacenia za złe decyzje przez długie lata – w końcu nikt nie remontuje mieszkania co rok, prawda?    

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

nathan-oakley-7jymUnvjKDM-unsplash.jpg
blank-profile-picture-973460_1280.png

Karolina, Warszawa

Projekt przeszedł nasze oczekiwania. Pani Ola to świetny architekt, ale też dobry słuchacz i negocjator. W trakcie realizacji zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

blank-profile-picture-973460_1280.png

Daniel, Łódź

Pani Aleksandra to osoba bardzo kompetentna i zaangażowana w realizację projektu. Na każdym z etapów współpracy mogłem liczyć na fachową poradę. Po zakończeniu prac osoba nadal zainteresowana rezultatem końcowym. Mogę śmiało polecić jej usługi ze względu na jakość pracy i profesjonalne podejście do klienta.

blank-profile-picture-973460_1280.png

Michał, Zielonka

Polecamy Olę za rzetelną wiedzę i oferowane usługi, projekt bardzo nam się spodobał, podpowiedziała nam też ciekawe rozwiązania, o których sami nie pomyślelibyśmy. Na plus możliwość obejrzenia próbek podłogi i tapet przed ich zamówieniem.

Oryginalny.png
bottom of page